OČKOVÁNÍ PROTI COVID19 - opět očkujeme

TERMÍN: úterý 2.11.2021 a pátek 19.11.2021
– v dopoledních hodinách od 7:00 do 13:00 hod (hodinu očkování upřesníme telefonicky)

ČÍM OČKUJEME:
Moderna (nyní přejmenovaná na Spikevax) – pouze 3., tzv.posilující dávku

Comirnaty (od spol.Pfizer) – 1.,2. a 3 tzv. posilující dávku
Očkovat budeme především 3. tzv. posilující dávku očkování. Pokud budete mít zájem o očkování 1. nebo 2. dávkou, je možné naočkovat také.

JE NUTNÉ SE NAHLÁSIT NA OČKOVÁNÍ PŘEDEM, abychom mohli objednat vakcíny:
Tel.: 465 467 222 nebo mobil 606 064 333
E-mail:ockovani@vmnemocnice.cz

Umístění očkovacího místa:
Očkovací místo se nachází v 1. nadzemním podlaží (přízemí) budovy nemocnice na ulici Hradecká č.167. Vstup do „Očkovacího místa“ je přes hlavní vstup do nemocnice.

Co si vzít s sebou na očkování:
- kartičku pojištěnce
- občanský průkaz

Pokud se nemůžete k očkování dostavit, oznamte tuto skutečnost včas telefonicky na Očkovací místo.

Budeme rádi, když si vyberete očkování právě u nás a těšíme se na Vaši návštěvu.

Vysokomýtská nemocnice

Zúčastnili jsme se "Dne krajského zdravotnictví Pardubického kraje"

Univerzita Pardubice fakulta zdravotnických studií pod záštitou Pardubického kraje pořádala 23.9.2021 1. akci s názvem „Dny krajského zdravotnictví“.

Akce byla zaměřena na prezentaci poskytované zdravotní péče v rámci celého kraje a měla za úkol ukázat prestiž a vyznám práce sester ve zdravotnictví a v neposlední řadě tak přilákat více studentů k tomuto oboru.

Vysokomýtská nemocnice byla součástí programu a prezentovala nabízené služby pacientům a práci sester nejen v oblasti následné péče. Na připraveném prezentačním místě naše sestřičky ochotně zodpovídaly zvídavé dotazy z řad studentů.
Celá akce proběhla ve velmi příjemné atmosféře a věříme, že se podařilo ukázat nezbytnost práce sester ve zdravotnictví, jejich společenský význam a prestiž oboru.
Vysokomýtská nemocnice tímto děkuje pořadatelům za uspořádání skvělého dne, za možnost vystoupit a prezentovat naše zdravotnické zařízení.
DSC 8468 r DSC 8435 r DSC 8470 r
    zdroj - FZS UPCE